Nowoczesny system oparty na technologii IPL

VIORA Trios

Szeroki zakres zastosowań dzięki trzem głowicom zabiegowym

TRIOS to nowoczesny system oparty na technologii IPL, który wykorzystuje światło o różnych długościach fali. Urządzenie zostało wyposażone w trzy głowice (HR- hair removal, SR- skin rejuvenation, AC- acne clearance), które dzięki wbudowanym filtrom emitują światło o określonym zakresie długość fali, dedykowanym konkretnym chromatoforom obecnym w skórze.

Szerokie spektrum fal świetlnych oferuje wiele możliwości zastosowań. Dostępne działania obejmują fotoodmładzanie skóry, wyrównywanie jej kolorytu, usuwanie zbędnego owłosienia i przebarwień, spłycanie zmarszczek, usuwanie zmian naczyniowych i potrądzikowych oraz poprawę napięcia skóry.

 

System TRIOS wyposażono w 15 programów, które zapewniają najlepsze rezultaty, a prawidłowe dostosowanie parametrów do potrzeb pacjenta jest możliwe dzięki prostemu w obsłudze i intuicyjnemu panelowi sterowania. Ergonomiczna budowa głowic ułatwia pracę osobie wykonującej zabieg, natomiast duże okienko zabiegowe skraca czas jego trwania.

TRIOS poprzez falę świetlną różnej długości działa bezpośrednio na obecne w skórze chromatofory: melaninę, hemoglobinę, wodę i porfirynę. Dzięki możliwości doboru odpowiednich parametrów i filtrów, możliwe jest uzyskanie efektu selektywnej fototermolizy, czyli niszczenia wybranych struktur obecnych w skórze, bez uszkadzania ich otoczenia.

Absorpcja fali przez melaninę umożliwia usuwanie zbędnego owłosienia lub zmian pigmentacyjnych i przebarwień. Widoczne na powierzchni skóry naczynia krwionośne, pajączki lub zaczerwienienia można usunąć dzięki koagulacji hemoglobiny. Z kolei efekt przegrzania przyczynia się do pobudzania regeneracji i odbudowy włókien kolagenowych zwiększając napięcie skóry i redukując widoczne zmarszczki.  

Szerokie spektrum działania dzięki absorpcji przez różne chromatofory w skórze.

Widoczne efekty już po pierwszym zabiegu.

Niewielkie wymiary urządzenia, umożliwiające jego transport.

Szybkie i komfortowe zabiegi.

Duże okienko zabiegowe, skracające czas trwania procedury.

Łatwość obsługi.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Viora Trios w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Fotoodmładzanie, Wyrównywanie pigmentacji, Zamykanie naczynek.