System do twarzy i ciała.

Venus Freeze

Skuteczna regeneracja termo-magnetyczna

W systemie Venus Freeze zastosowano technologię MP2 będącą połączeniem multipolarnej fali radiowej RF i impulsowego pola magnetycznego.

W systemie Venus Freeze fala RF płynie jednocześnie pomiędzy wieloma elektrodami, dzięki czemu jego energia zostaje skupiona pomiędzy nimi, tworząc jednolite pole fali elektromagnetycznej wysokiej częstotliwości. Pozwala to na bezpieczne, a jednocześnie bardzo skuteczne wykorzystanie fal radiowych do szerokiej gamy zabiegów:

- liftingu i wygładzania skóry
- redukcji trądziku młodzieńczego
- redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

oraz szeregu zabiegów terapeutycznych wywołanych działaniem termicznym.

Ścisłe określenie dawki energii fali RF oraz nowatorski układ wielu elektrod pozwala na bardzo dużą skuteczność zabiegu przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Technologia multipolarna pozwala na uzyskanie różnej głębokości penetracji fal radiowych i ich równoczesne działanie na powierzchni oraz w głębi skóry. Zaletą tej nowej technologii w porównaniu do innych jest to, że przepływ prądu jest ograniczony jedynie do obszaru gdzie przeprowadzamy zabieg i nie wpływa na całe ciało (jak w metodzie monopolarnej) oraz nie grozi komplikacjami, które mogą wystąpić w technologiach mono i bipolarnej.

Atutem jest lepsze niż dotychczas sterowanie głębokością pracy fal w skórze oraz to, że działanie termiczne RF występuje jednocześnie na powierzchni skóry, w obszarze skóry właściwej oraz tkanki podskórnej, na różnych głębokościach. Wiązka fal jest skumulowana, a moc systemu wysoka, dzięki czemu wyniki terapii są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Absolutną nowością jest dodanie impulsowego pola magnetycznego działającego jednocześnie z falami RF. Jak pokazują wieloletnie badania wywołuje to angiogenezę, czyli formowanie się nowych włosowatych naczyń krwionośnych oraz tworzenie nowych fibroblastów. Dzięki temu procesowi poprawia się mikrokrążenie w skórze oraz wzmacnia proces produkcji kolagenu wywołany działaniem termicznym fali RF.

Połączenie fali radiowej z polem magnetycznym.

Przyjemny, bezbolesny zabieg.

Działanie na różnych głębokościach skóry.

Poprawa sprężystości i wyglądu skóry.

Zabieg "lunchowy".

Natychmiastowe i trwałe rezultaty.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na VenusConcept VenusFreeze. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja cellulitu, Redukcja zmarszczek, Ujędrnianie ciała, Ujędrnianie i poprawa jakości skóry.