Urządzenie do termostymulacji

Ros's TEI System

Łączy zalety działania promieniowania podczerwonego i prądu zmiennego

TEI System to urządzenie działające poprzez termostymulację, rozumianą jako połączenie ciepła promieniowania podczerwonego i impulsów prądu zmiennego. Synergistyczne działanie obu rodzajów energii wpływa na poprawę pracy układu krwionośnego i rozszerzenie naczyń, lepsze odżywienie i szybszą regenerację tkanek, przyspieszenie ich metabolizmu i rozpad komórek tłuszczowych oraz poprawę napięcia mięśni i ogólne odprężenie.

Na TEI System składa się zestaw innowacyjnych elektrod, które dzięki specjalnej konstrukcji można idealnie dopasować do powierzchni ciała i dzięki temu zapewnić skuteczną emisję ciepła i prądu zmiennego do tkanek. 

Szerokie spektrum zastosowań jest możliwe dzięki wprowadzeniu 21 programów na całe ciało. Obejmuje ono działanie redukujące cellulit, ujędrniające, poprawiające napięcie i elastyczność mięśni, przyspieszające regenerację tkanek po porodzie, lipolityczne, poprawiające metabolizm, zmniejszające obrzęki, pobudzające krążenie i modelujące sylwetkę. Pierwsze efekty są widoczne już po 4 zabiegach.

Przyjemne odczucia podczas aplikacji zapewnia zastosowanie prądów rozluźniających i przeciwbólowych TENS, które dzięki działaniu na zakończenia nerwowe, hamują przewodzenie bodźców bólowych i stymulują wydzielanie naturalnych substancji analgetycznych. Możliwość łączenia termostymulacji z innymi rodzajami zabiegów (np. ultradźwięki, presoterapia, jonoforeza) czyni terapię jeszcze bardziej skuteczną.

Termostymulacja TEI System, polegająca na synergistycznym działaniu promieniowania podczerwonego z elektrostymulacją łączy pozytywne działanie i korzyści wynikające z obu rodzajów zabiegów. Promieniowanie podczerwone poprzez emitowane ciepło silnie działa na tkankę podskórną, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej.

Dodatkowy przepływ prądu powoduje pobudzenie mięśni, co wiąże się z wydatkiem energetycznym i ujędrnianiem tkanek. Kontrolowane emitowanie ciepła, połączone z impulsami prądu o różnym kształcie, zapewniają doskonałe rezultaty, w postaci poprawy napięcia tkanek i ich odżywienia, zmniejszenia widoczności cellulitu i modelowania sylwetki, redukcji obrzęków i zastojów żylnych oraz ogólnego odprężenia.

Działanie przeciwbólowe i rozluźniające

21 programów na całe ciało

Efekty widoczne już po 4 zabiegach

Innowacyjne elektrody łatwo dopasowujące się do ciała

Zmniejszenie odczuwania impulsów elektrycznych dzięki ogrzaniu tkanek

Korzystne działanie substancji aktywnych zawartych w żelach

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Ros's TEI System w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając 

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, Ujędrnianie ciała.