Technologia HIFU w połączeniu z laserem biostymulacyjnym.

MedixSysteme SygmaLift

Unikalne rozwiązanie do nieinwazyjnego liftingu i odmładzania skóry twarzy.

SygmaLift jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących ujędrnić i odmłodzić swoją skórę, bez ingerencji chirurgicznej czy ostrzykiwania. Ten unikalny system łączy działanie zogniskowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności (HIFU), działających na remodeling i lifting twarzy, oraz zimnego lasera biostymulacyjnego o długości fali 635 nm, dodającego skórze blasku, zapewniając bezbolesne, szybkie modelowanie konturu twarzy.

Trzy mechanizmy, działające wspólnie, powodują widoczne odmłodzenie skóry, redukcję zmarszczek i poprawienie owalu twarzy, poprzez zniwelowanie m.in. „drugiego podbródka”.

Efekty działania są widoczne już bezpośrednio po pierwszym zabiegu, a po wykonaniu całej serii uzyskuje się spektakularny i trwały efekt terapeutyczny.


Zabiegi SygmaLift należy stosować raz w tygodniu, przez okres 3-6 tygodni, w zależności od wieku i kondycji skóry. Rezultaty są widoczne stopniowo od pierwszego zabiegu, w ciągu 40 dni i sukcesywnie się pogłębiają.

SygmaLift HIFU posiada trzy głowice (HIFU, Tri-Micro i zimny laser 635 nm), które umożliwiają trzy różne zastosowania.

Spatula HIFU do remodelingu i liftingu twarzy, dzięki precyzyjnemu działaniu na różnych głębokościach, rozbija komórki tłuszczowe w obrębie m.in. podbródka i dolnych partii twarzy

Tri-Micro Focal doskonale nadaje się do redukcji zmarszczek w okolicy czoła, oczu i ust. Dodatkowo pobudza syntezę i przebudowę kolagenu oraz regenerację tkanek, tym samym wygładzając i odmładzając skórę.

Zimny laser o długości fali 635 nm do biostymulacji, poprawia odcień skóry oraz nadaje jej blasku i świeżego, młodzieńczego wyglądu.

Wynikiem takiego działania na tkanki są doskonałe efekty uzyskiwane w przypadku podwójnego podbródka, liftingu i modelowania owalu twarzy, wygładzania zmarszczek w okolicy oczu, ust i czoła czy poprawy kolorytu i struktury skóry.

3 technologie w jednej platformie

Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg lunchowy

Brak wymiennych kartridży i kosztów eksploatacyjnych

Możliwość podłączenia dodatkowej głowicy do ciała

Możliwość łączenia z innymi rodzajami zabiegów kosmetycznych

Efekty widoczne już po jednym zabiegu

afterbefore
beforeafter
sygmabeforesygmaafter

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na MedixSysteme SygmaLift w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja zmarszczek, Ujędrnianie i poprawa jakości skóry.