RÖS’S PRESS G3TEI SYSTEMROLLACTION 

RÖS’S

jest hiszpańską firmą, która od 35 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją sprzętu wykorzystywanego w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Badania stale prowadzone przez zespół inżynierów, lekarzy, kosmetologów i fizjoterapeutów oraz opracowywanie nowych technologii, czyni Ros’s jednym z liderów na rynku zabiegów kosmetologicznych zarówno na twarz, jak i ciało. Wszystkie urządzenia, oprócz zapewnienia spektakularnych efektów przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa wpływają na poprawę zdrowia i ogólną poprawę samopoczucia.

3g

PRESS G3

 

Urządzenie do presoterapii przeznaczone zarówno do użytku terapeutycznego, jak i kosmetycznego, które wspomaga pracę układu krążenia i drenaż tkanek. System pozwala na poprawę przepływu krwi i limfy, redukcję obrzęków i uczucia zmęczenia. Użytkownik ma do dyspozycji 9 gotowych programów i możliwość stworzenia 30 dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

tei

TEI SYSTEM

 

TEI System opiera swoje działanie na termostymulacji, łącząc zalety działania promieniowania podczerwonego i prądu zmiennego. Szerokie spektrum zastosowań jest możliwe dzięki wprowadzeniu 21 różnych programów na całe ciało.

rollaction2

ROLLACTION

 

System przeznaczony do mechanicznego masażu, opracowany w oparciu o zasady działania głębokiego masażu tkanek. Zabieg może być stosowany zarówno u osób chcących usprawnić krążenie, jak i sportowców potrzebujących szybkiej regeneracji, ale również jako alternatywa dla endermologii u osób skłonnych do powstawania wybroczyn.