Urządzenie do głębokiego masażu tkanek

Ros's Rollaction

Zainspirowany wykonywaniem i działaniem masażu głębokiego na tkanki.

Rollaction to system przeznaczony do mechanicznego masażu ciała, zainspirowany wykonywaniem i działaniem masażu głębokiego na tkanki. Ręce masażysty zastąpiono głowicą wyposażoną w 4 wymienne obrotowe końcówki masujące, różnych rozmiarów, które oddziałują na głęboko położone tkanki, poprawiając odżywienie i regenerację mięśni oraz pobudzając krążenie krwi i limfy, likwidując tym samym obrzęki.

Mobilizujące działanie na tkankę tłuszczową i ułatwianie jej usuwania może być stosowane jako alternatywa do zabiegów endermologii, dla osób o kruchych naczyniach krwionośnych, gdyż nacisk wywierany na tkanki nie powoduje powstawania wybroczyn.

System wyposażono w 8 programów, które działają na redukcję cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawę krążenia krwi i limfy, eliminując uczucie zmęczonych nóg, ujędrnianie i modelowanie sylwetki oraz rozluźnienie mięśni. Możliwe jest też wykonywanie masażu sportowego oraz zaprogramowanie indywidualnych ustawień, w zależności od potrzeb klienta.

Działanie Rollaction jest wzmacniane promieniowaniem podczerwonym, które zwiększa temperaturę tkanek i poprawia przepływ krwi. Dodatkowo aplikowany podczas zabiegu krem termoaktywny, oprócz zmniejszenia tarcia, zawiera składniki aktywne, które zwiększają lipolizę, pobudzają krążenie, mają działanie przeciwobrzękowe oraz wzmacniają ściany naczyń krwionośnych.

Rollaction działając poprzez nacisk, mobilizuje tkankę tłuszczową i pobudza lipolizę. Dzięki zwiększeniu ciśnienia wywieranego na ścianki komórek tłuszczowych, powoduje wydalanie nadmiaru tłuszczu z adipocytów, a produkty rozpadu przenikają do układu krążenia, gdzie są eliminowane.

Mechaniczne oddziaływanie podczas masażu wpływa również na układ krążenia, wzmacniając ściany kapilar i redukując powstawanie pajączków. Poprawa przepływu krwi bezpośrednio wpływa na odżywienie tkanek, a usprawnienie drenażu limfatycznego i działania zastawek żylnych, pomaga eliminować obrzęki i zmniejszać objawy cellulitu.

Głęboki masaż stosowany na dużych grupach mięśniowych poprawia ich dotlenienie i odżywienie, co sprzyja szybkiej regeneracji tkanek. Zmniejszenie napięcia mięśni, ogranicza ich ucisk na naczynia krwionośne, usuwając tym samym uczucie zmęczenia i dyskomfortu.

Alternatywa dla zabiegów endermologii

Skuteczna poprawa ukrwienia i odżywienia tkanek

Wzmocnienie działania poprzez podczerwień i krem termoaktywny

Możliwość wykonania skutecznego, głębokiego masażu bez wysiłku osoby wykonującej zabieg

4 różnej wielkości końcówki, dopasowane do okolicy zabiegowej i odczuć pacjenta

Przyjemne, relaksujące zabiegi

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Ros's Rollaction w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja cellulitu, Redukcja tkanki tłuszczowej, Ujędrnianie ciała.