redustim-logo

Urządzenie wykorzystujące wolnozmienne pole magnetyczne. Po umieszczeniu w kombinezonie osoby poddanej zabiegowi, pole magnetyczne działa równomiernie w całym obszarze zabiegowym zarówno na warstwę tłuszczu pod skórą, jak i osadzoną na narządach wewnętrznych (tłuszcz trzewny).

Zabieg idealny dla osób otyłych, zwłaszcza przy otyłości brzusznej, kobiet leczących się z powodu bezpłodności, osób z depresją oraz przemęczonych.

JAK TO DZIAŁA

W urządzeniu Redustim® zastosowano działanie wolnozmiennego impulsowego pola magnetycznego o bezpiecznej dla organizmu wielkości 2 Gaussów, co stanowi zaledwie czterokrotność wartości pola magnetycznego ziemi.

Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces eliminacji komórek tłuszczowych poprzez pobudzanie kanałów wapniowych, odpowiedzialnych za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do jego spalania.

Badania pokazały, że system Cosmosoft Redustim wywołuje pozytywną reakcję aż kilkudziesięciu genów występującą wraz z eliminacją tłuszczu trzewnego. Wykazano, że uwolnione kwasy tłuszczowe nie są przechowywane w wątrobie: ReduStim® dąży wręcz do detoksykacji wątroby.

Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikrociśnienia ułatwia i przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację.

Po kuracji (12 sesji) ReduStim®, kliniczne ciąże po zapłodnieniu in vitro, u otyłej populacji niepłodnych ze złym rokowaniem, wzrastają o 55,55%.

Podstawowe działanie
Redukcja tłuszczu

resultat_1

Rezultat
-6,5 cm od obwodu talii

Działanie uzupełniające
Masaż z drenażem

Mico-pression

Rezultat
Eliminacja toksyn, uczucie lekkości

BIOLOGICZNA ZASADA DZIAŁANIA SYSTEMU REDUSTIM

Badanie mikromacierzy DNA wykazało działanie biologiczne ReduStim na obniżenie odkładania tłuszczu

Redustim_pl

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI NASZYCH KLIENTÓW

WYWIAD

HaRo
LASER SPA

Pobierz 
WYWIAD

FIORE
KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Pobierz 

INTERESUJE CIĘ TEN SYSTEM?

Chcesz go przetestować? NAPISZ!