Lightsheer quattro
Projekt bez tytułu (12)

LightSheer™ Desire Quattro to innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Najpopularniejszy z dwugłowicowych laserów serii LightSheer. Urządzenie to trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.

Dzięki wprowadzonym przez producenta opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™, Technologia HIT™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzują się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Parametry pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, oraz na usuwanie włosów blond oraz rudych.

Urządzenie docelowo może być zaopatrzone w trzy głowice zabiegowe. Głowice ET(9mmx9mm) i XC (12mmx12mm), kontaktowe z chłodzącą końcówką szafirową, służą do precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała, natomiast głowica HS (22mmx35mm), wyposażona w technologię vacuum, została stworzona do szybkiej depilacji dużych partii. Urządzenie jest kompaktowe, przez co jest łatwe w przenoszeniu i transporcie np. pomiędzy gabinetami.

Możesz być pewny naszej technologii.

Nowość, możliwość bezpiecznej epilacji najciemniejszych skór oraz programy do usuwania plam pigmentacyjnych oraz zamykania naczynek

Wysoka skuteczność epilacja

Jest nowością, przyciąga nową nazwą

Poszerza zakres zabiegów

Można go rozbudowywać dokupując kolejne głowice.

Lecz wszystkie typy skory z głowicami o długości fali 805nm lub 1060nm.

Technologia LightSheer firmy Lumenis została sprawdzona w licznych badaniach klinicznych i recenzowanych artykułach, a nasi klienci na całym świecie stale zgłaszają wysoki poziom zadowolenia pacjentów i powtarzalne wyniki.