Nowoczesny system do zabiegów na twarz i ciało.

VIORA Pristine

Najbardziej uniwersalna dermabrazja diamentowa. 

Urządzenie do dermabrazji diamentowej Pristine™ amerykańskiej firmy Viora, to nowoczesny system do zabiegów na twarzy i ciele. Działanie systemu jest oparte na połączeniu eksfoliacji z podciśnieniem. Pristine usuwa martwe komórki wierzchniej warstwy naskórka, oczyszcza pory, stymuluje krążenie krwi i aktywność limfatyczną, pobudza tworzenie kolagenu.

Służy do leczenia szerokiej gamy problemów, od skóry zniszczonej wiekiem czy nadmiernym opalaniem, poprzez skórę trądzikowa, blizny potrądzikowe i rozstępy.

Zabieg jest komfortowy dla pacjenta, dobrze tolerowany nawet przez osoby o wrażliwej skórze. Rezultaty są widoczne od razu. Skóra po zabiegu jest wygładzona, ujędrniona, ma wyrównany koloryt, a efekty dodatkowo pogłębiają się z czasem.

Mikrodermabrazja diamentowa to jedna z najpopularniejszych nieinwazyjnych procedur kosmetycznych. System Pristine stosujący nowoczesną technologię DiamondPeel posiada niezwykle szerokie zastosowanie, takie jak: fotoodmładzanie skóry, spłycanie zmarszczek, redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych oraz wygładzanie  skóry i wyrównywanie jej kolorytu.

Szeroki wybór 13 różnych koncówek, umożliwia wykonywanie zabiegów na każdej okolicy skóry twarzy i ciała, w sposób bezpieczny i dopasowany do potrzeb klienta.

Zabieg jest hipoalergiczny i często jest jedyną terapią dobrze tolerowana przez osoby o bardzo wrażliwej skórze.

Skuteczne spłycanie blizn i redukcja rozstępów.

Niezawodny i łatwy w obsłudze.

Specjalna, mała końcówka do okolic oczu, nosa i ust.

Możliwość sterylizacji w autoklawie, łatwe utrzymanie czystości.

Relaksujący, absolutnie bezbolesny zabieg.

Zauważalne wyniki po pierwszym zabiegu.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Viora Pristine w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Wyrównywanie pigmentacji, Spłycanie blizn, Redukcja zmarszczek.