Urządzenie do presoterapii

Ros's Press G3

Press G3 działa na zasadzie masażu pneumatycznego, poprzez przesuwającą się falę uciskową.

PRESS G3 to urządzenie do presoterapii przeznaczone zarówno do użytku terapeutycznego, jak i kosmetycznego, które wspomaga pracę układu krążenia i drenaż tkanek. Dzięki usprawnieniu działania układu limfatycznego, stymuluje absorpcję płynów tkankowych i ułatwia ich usuwanie z organizmu, przez co zapewnia dobre rezultaty w postaci m.in. redukcji obrzęków limfatycznych czy zapobiegania powstawaniu żylaków, oraz przyjemne, relaksujące zabiegi.

Urządzenie składa się z kilku elementowego kostiumu, zbudowanego z 14 komór przeznaczonych na kończyny dolne i 8 na kończyny górne, które są naprzemiennie napełniane powietrzem i opróżniane. Kontrolowane i stałe zmiany ciśnienia powietrza, zachodzące w poszczególnych segmentach, zapewniają właściwy drenaż limfatyczny.

PRESS G3 zawiera łącznie 9 gotowych programów oraz 30 programów, które mogą być stworzone po dobraniu parametrów do indywidualnych potrzeb klienta. 6 programów przygotowanych do terapii kończyn dolnych to: drenaż limfatyczny, pobudzenie krążenia, redukcja cellulitu, wspomaganie terapii odchudzającej, eliminacja uczucia “zmęczonych nóg” i poprawa mikrokrążenia. Natomiast 3 programy dedykowane terapii kończyn górnych są przeznaczone do eliminowania obrzęków po mastektomii, pobudzania krążenia oraz drenażu limfatycznego.

Głównym zadaniem presoterapii jest niwelowanie niekorzystnych skutków codziennych nawyków i siedzącego tryb życia, prowadzących do powstawania obrzęków limfatycznych i zastojów żylnych oraz poprawa ogólnego samopoczucia.

Press G3 działa na zasadzie masażu pneumatycznego, poprzez przesuwającą się falę uciskową. Dzięki kontrolowanemu napełnianiu komór powietrzem i ich opróżnianiu, umożliwia kompresyjny drenaż limfatyczny, przez co zapobiega powstawania nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia (np. żylaków, cellulitu). Wolno przesuwający się ucisk jest postrzegany jako przyjemny i odprężający zabieg. Skuteczność terapii została potwierdzona badaniami klinicznymi.

9 różnych programów przeznaczonych na kończyny dolne i górne

Możliwość stworzenia indywidualnych programów

Szerokie zastosowanie prozdrowotne

Przyjemne i odprężający zabieg

Możliwość łączenia z innymi rodzajami zabiegów kosmetycznych

Bezobsługowy zabieg

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Ros's Press 3G w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Pressoterapię.