BIOSTIMOLOGY ®

Znaczące, trwałe wyniki (średnio 6 cm obwodu pasa obserwowane po serii 12 zabiegów), bez skutków ubocznych, uzyskiwane są stopniowo, zgodnie z naturalnymi procesami biologicznymi.

Cosmosoft, producent profesjonalnych maszyn do odchudzania, stacjonarnych i fitness , opracował unikalną technologię, będącą wynikiem 15 lat badań naukowych: BioStimology®. „Bio” w odniesieniu do biologicznego i naturalnego działania pola magnetycznego BioEnergetic na ciele i „Stymologii” w odniesieniu do technologii stymulacji komórek lipolizy (rozkład tłuszczu).

Cosmosoft od początku stosował unikalną, opatentowaną technologię do celów medycznych i kosmetycznych: dyfuzję pola BioEnergetycznego, które naturalnie stymuluje lipolizę adipocytów (hydrolizę trójglicerydów) wraz z uwalnianiem energii i zużyciem nadmiaru kwasów tłuszczowych.

Każda sesja BioStimology® pociąga za sobą redukcję podskórnej i trzewnej tkanki tłuszczowej.

Technologia BioStimology®, bez niepożądanych skutków ubocznych dla organizmu, doskonale wpisuje się w ramy wielu protokołów Medycznych, Beauty i Fitness

SCHEMAT FUNKCJONALNY

Technologia zastosowana w BioStimology® rozprowadza pole bioEnergetyczne o niskiej częstotliwości, generowane przez aktywny kombinezon i transmitowane do ciała. Generowane pole BioEnergetyczne o niskiej częstotliwości stymuluje naturalny proces redukcji komórek tłuszczowych. Generowane pole magnetyczne jest porównywalne z polem magnetycznym Ziemi, które jest niezbędne dla równowagi życia.

biostimologypol

REZULTATY

  • Zmniejsza trzewną tkankę tłuszczową, która powoduje ryzyko zdrowotne związane z zespołem metabolicznym.
  • Zmniejsza cellulit i poprawia jakość skóry.
  • Odświeża figurę, zmniejszając przeciążenia tłuszczowe.
  • Sprzyja rozluźnieniu poprzez stymulację neuroprzekaźników.
  • Poprawia wskaźnik IVF u niepłodnych pacjentów otyłych.

PRODUKTY W KATEGORII

Sprawdź już dziś:

Kopia REDUSTIM