Od 1993 roku, nieustannie dostarczamy najwyższej klasy urządzenia do medycyny estetycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

NASZA MISJA

W Coherent Polska podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Dbamy by dzięki naszym rozwiązaniom mógł on rozwijać się i rosnąć. Wierzymy w długoletnie partnerstwa z naszymi klientami, które pozwolają nam wspólnie osiągnąć sukces. 

TYLKO TO, CO NAJLEPSZE!

W naszej ofercie znajdują się najbardziej nowoczesne i najskuteczniejsze urządzenia dostępne na rynku, usługi szkoleniowe, serwis a także wypożyczalnia sprzętu. W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie świadczymy wachlarz kompleksowych szkoleń, serwis oraz oferujemy możliwość wypożyczania wybranych urządzeń. By zapewnić najwyższy poziom naszych świadczeń, nieustannie rozwijamy się i zwiększamy swoje kompetencje. 

NASZ ZESPÓŁ
pexels-photo-247932
Więcej o Serwisie

Serwis

Sztab wyszkolonych serwisantów, gotowy jest rozwiązać państwa problemy zarówno zdalnie jak i na miejscu.
Conference Meeting Seminar Modern Contemporary Concept
Więcej o Szkoleniach

Szkolenia

Nasi trenerzy przeszkolą wszystkich państwa pracowników ze skutecznego i bezpiecznego użytkowania sprzętu.

Biznes

Nasi konsultanci pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie dla państwa potrzeb biznesowych.
onas6
Więcej o Ofercie

Biuro

Nasi pracownicy biurowi pozwalają nam na bezawaryjną i skuteczną pracę, podczas świadczenia dla państwa usług.
pexels-photo-392018
Sprawdź co u nas!
WYRÓŻNIENIA

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych oraz certyfikat instytucji szkoleniowej wydany przez niezależną instytucję certyfikującą DEKRA. Znajdziesz nas także w Bazie Usług Rozwojowych. Na nasze szkolenia możesz uzyskać dofinansowanie ze środków powiatowych, wojewódzkich oraz unijnych.

INNI O NAS