NuEraTM tight

NuEra inteligentne
i kontrolowane nagrzewanie
Do ujędrniania i redukcji cellulitu

NuEra tight to Perfekcyjna Przyszłość

Każdy dzień to dla nas nowy początek i okazja do patrzenia w przyszłość z poczuciem komfortu od stóp do głów. NuEra tight to system kontrolowanych fal radiowych do napinania skóry twarzy i ciała (RF), który kreuje nową przyszłość. Perfekcja i pełna satysfakcja

Nowa przyszłość dla Ciebie

Witamy w nowej erze szybkich, skutecznych i wszechstronnych zabiegów na ciało i twarz: NuEra tight.
Wprowadzony przez Lumenis®, pioniera w dziedzinie technologii energetycznych z ponad 50-letnim doświadczeniem.
NuEra należy do rodziny urządzeń BioRevital RF MED ze znakiem CE do podgrzewania zarówno powierzchniowego, jak i głębokiego w celu leczenia cellulitu i zwiotczenia skóry.

Co znaczy NuEra tight

Dla pacjenta:

  • Naturalny efekt odmłodzenia

  • Przyjemne odczucia

  • Brak czasu rekonwalescencji

Dla specjalisty:

  • Łatwa obsługa

  • Szerokie spektrum zabiegów

  • Skuteczność

NuEra tight to nowa przyszłość dla twojego gabinetu !

Głęboki i mocny efekt: idealne napięcie skóry od stóp do głów

NuEra tight to nieinwazyjne fale radiowe dla remodelingu tkanek, napinania luźnej skóry i poprawy wyglądu cellulitu. Spektakularne efekty bez okresu rekonwalescencji.
System NuEra tight emituje silne fale radiowe o częstotliwości 470kHz i dużej mocy 250 W, które w zależności od ustawień, powierzchniowo lub bardzo głęboko ogrzewają skórę.

Dzięki zastosowaniu określonej częstotliwości i głębokości ciepła, można leczyć różne schorzenia, o różnym stopniu nasilenia, na różnych obszarach ciała i twarzy. NuEra tight optymalizuje skuteczność zabiegów na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach i plecach, a także wokół oczu, ust, policzków i szyi.

Inteligentne podgrzewanie, perfekcyjnie kontrolowana temperatura

NuEra tight wykorzystuje APIC (Automatic Power and Impedance Control) – kontrola temperatury nowej generacji, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność. APIC automatycznie - i stopniowo - zwiększa moc RF do docelowej temperatury w oparciu o wykrywanie impedancji, a następnie utrzymuje ją na czas trwania zabiegu. Zapewnia precyzyjne ogrzewanie do zaplanowanej wcześniej głębokości, z przewidywalnymi i spójnymi wynikami. Można skupić się na leczeniu swoich pacjentów lekką i ergonomiczną głowicą, jednocześnie pozwalając systemowi zadbać o dostarczenie odpowiedniej temperatury i mocy.

Brochure NuEra B2B - ROW PB-2010621 Rev A-99

APIC monitoruje temperaturę i impedancję skóry w czasie rzeczywistym. Automatycznie dostosowuje moc RF tak, aby ciepło mogło wniknąć głębiej, bardziej równomiernie i zgodnie z potrzebami dla konkretnego zabiegu.

Perfekcja i precyzja czyli jak to działa

NuEra tight jest przyjazny dla użytkownika. Posiada wyjątkowo intuicyjny interfejs z możliwością wyboru wielu dedykowanych programów.

Po prostu wybierz obszar ciała lub twarzy, który ma być leczony, a system automatycznie ustawi odpowiednie parametry oraz pokaże jakie dobrać końcówki i inne specyficzne ustawienia zabiegowe.

Nałóż sugerowaną końcówkę NuEra do wybranego obszaru ciała lub twarzy i ustaw określoną temperaturę docelową. Delikatnie przesuwaj elektrodę kolistymi ruchami, powoli, tak aby stopniowo, równomiernie i bezpiecznie nagrzewała powierzchnię skóry. Zabieg jest bardzo przyjemny dla pacjenta.

Gdy temperatura skóry zbliża się do docelowej, system RF, dzięki technologii APIC, automatycznie dostosowuje się do jak najbardziej precyzyjnego ogrzewania. Zabieg należy do procedur potocznie nazywanych „lunchowymi”, zajmuje około 10-15 minut w przypadku zabiegu na twarz i około 20-25 minut przy zabiegach na ciało, bez żadnego okresu rekonwalescencji.

kobietanuera

Przyszłość pacjenta w Twoich rękach

Dzięki optymalnej mocy 250 W, NuEra tight to nowoczesny system MONO i BI polarny w jednym. Mamy tu głowicę bipolarną i dwie głowice monopolarne, z dużym wyborem końcówek zabiegowych dostosowanych wielkością do danego obszaru twarzy i ciała. Zabiegi są szybkie, bezpieczne i efektywne. Zapewniają naturalny wygląd i fantastyczne, długotrwałe wyniki. To współczesna wersja znanego z fenomenalnych i długotrwałych efektów, systemu fal radiowych - Thermage® Pacjenci mogą spodziewać się więc spektakularnych wyników i długo utrzymujących się efektów bez żadnego okresu rekonwalescencji.

Spektakularne efekty na długo

Brochure NuEra B2B - ROW PB-2010621 Rev A-6

Jesteś zainteresowany? NAPISZ