Wolnozmienne impulsowe pole magnetyczne.

Cosmosoft MyoSculptor

System do dynamicznego spalania tkanki tłuszczowej.

MyoSculptor® jest to urządzenie, które ma na celu stopniowe wyeliminowanie przez działanie pola magnetycznego w 3 pasach, podskórnej tkanki tłuszczowej, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu trzewnego.

Jego zadaniem jest zapewnienie komplementarnego narzędzia dla sportowców, którzy chcą wyrzeźbić swoje ciało. Jest to nowe urządzenie specjalnie dedykowane dla fizjoterapeutów, do centrów fitness, siłowni, hal sportowych wyposażonych w maszyny do ćwiczeń cardio.

MyoSculptor® aktywuje komórki mięśniowe poprzez działanie wolnozmiennego impulsowego pola magnetycznego, bez absolutnie żadnych skutków ubocznych lub innych negatywnych skutków dla organizmu. Ta bezbolesna technologia była testowany klinicznie i posiada potwierdzone wyniki od ponad 15 lat. Stosowane pole magnetyczne różni się w sile między 0 i 4-krotnej sile własnego pola magnetycznego Ziemi (0,5 Gaussa).

Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces
eliminowania komórek tłuszczowych poprzez pobudzanie kanałów wapniowych odpowiedzialnych za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do jego spalania .

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Cosmosoft MyoSculptor w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja tkanki tłuszczowej.