Obiektywna ocena stanu skóry

Miravex Antera 3D

Technologia obrazowania 3D dla profesjonalistów.

Urządzenie stworzone przez naukowców Wydziału Fizyki Uniwersytetu Trinty w Dublinie. Pozwala w sposób wymierny określić kondycję skóry pod kątem unaczynienia, występowania i intensywności zmian pigmentacyjnych, porowatości skóry i występowania zmarszczek. Zapewnia również możliwość obserwacji zmian skórnych w obrazie 3D pod różnymi kątami i określenie wolumetryczne ich wielkości.

ANTERA 3D pozwala na obserwowanie, pomiar i archiwizowanie raportów określających liczbowo lub procentowo zmiany po przeprowadzonym zabiegu (lub serii zabiegów), zastosowaniu leku lub kosmetyku.

Pobranie obrazu zajmuje mniej niż sekundę, a pełna analiza i generowanie raportów trwa mniej niż 90 sekund. Pomiary wykonane przy użyciu Antera 3D są niezwykle dokładne, błąd pomiaru wynosi ± 5%, co czyni go najlepszym na rynku.

Raporty zawierające zdjęcia przed i po, wraz z wymiernym określeniem zmiany pozwalają: zabezpieczyć się przed nieuzasadnionymi roszczeniami niezadowolonego klienta, wykazaniem efektów zabiegu zachęcającym do dalszego kontynuowania serii, pokazaniem narastających efektów zabiegów, które postępują wraz z upływem czasu.

Zwiększenie wiarygodności gabinetu.

Łatwa do zrozumienia analiza, dzięki graficznemu przedstawieniu wyników.

Wysoka wiarygodność i powtarzalności pomiaru.

Wszechstronna ocena zmian w obrębie skóry.

Łatwy w obsłudze.

Natychmiastowy wynik pomiaru.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Miravex Antera 3D w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Diagnostyka efektów zabiegów.