Jedyne rozwiązanie, które pozwala usunąć tęczę

4 długości fali - Skuteczne rozbijanie najpopularniejszych kolorów pigmentów/atramentów

Ponieważ każdy kolor pigmentu pochłania określoną długość fali, PiQo4 oferuje 4 długości fali w celu obróbki najszerszego zakresu kolorów pigmentów/tatuaży, w największym zakresie rodzajów skóry. Jego cztery długości fal - 1064nm, 532nm, 650 nm i 585nm - odpowiadają 9 najczęściej używanym kolorom tatuaży, od jasno pomarańczowego do ciemnej czerni. Z PiQo4 możesz wymazać tęczę!

tecza

BLACK

Czarny jest najpowszechniej stosowanym tuszem zarówno w amatorskich jak i profesjonalnych tatuażach. Z niezrównaną energią impulsu i 15-milimetrową plamką zabiegową, PiQo4 pracujący na długości fali 1064nm jest idealny dla tych tuszów, nawet na ciemniejszą skórę.

GREEN

650nm to długość fali najczęściej stosowana i najskuteczniejsza w przypadku zieleni, trzeciego najpopularniejszego koloru atramentu do tatuażu.

RED

Czerwony jest drugim najpopularniejszym kolorem tuszu do tatuażu. Długość fali 532nm PiQo4 ma 10 razy więcej energii niż inne systemy laserowe, pozwalając uzyskać szybsze usuwanie czerwonego pigmentu.

OTHER

855nm jest używany na odcienie niebieskiego, fiolety i inne kolory, dokańczając usuwanie wielokolorowego tatuażu.

Dzięki PiQo4 Twoi klienci dostrzegą szybsze wyniki leczenia poprzez krótsze sesje terapeutyczne. PiQo4 oferuje do 15 rozmiarów plamek, od 2 mm do 15 mm (największy jednolity rozmiar na rynku i prawie cztery razy większy niż najbliższego konkurenta).

Większe rozmiary plamki PiQo4 pozwalają na głębszą penetrację w skórze właściwej i lepsze rozbicie pigmentu lub atramentu. Badania wykazały, że leczenie plamką dużej wielkości przy niskich gęstościach energii znacząco zmniejsza występowanie pęcherzy, przebarwień lub blizn na powierzchni skóry, ponieważ energia rozprzestrzenia się na szerszym obszarze.

956

Efekty zabiegów PiQo4

pikooo
pikooo0000