Lumenis

Firma Lumenis Inc. jest światowym liderem w produkcji laserów medycznych, w tym najwyższej jakości urządzeń do dermatologii estetycznej i kosmetologii.

LM-5016 Lumenis Distributors Logo (Navy)

Jest pierwszą firmą w historii, która zastosowała laser w medycynie, tworząc w 1970 laser okulistyczny do fotokoagulacji. Dziś Lumenis jest największą firma produkująca lasery medyczne na świecie. Firma Lumenis wprowadziła na rynek światowy wiele innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej. Jest między innymi twórcą systemu IPL, lasera do trwałej depilacji LightSheer, czy najpotężniejszego lasera CO2 UltraPulse Encore. Lumenis jest posiadaczem 220 patentów i rejestracji FDA. Produkowane przez firmę systemy pracują w ponad 100 krajach, a baza zainstalowanych urządzeń przekroczyła 80.000. Produkty utrzymują wysoki standard jakości, a firma wspiera innowacyjność i rozwój, kładąc nacisk na badania naukowe.

LightSheer®
DESIRE

 

Laser depilacyjny pierwszego wyboru.

LightSheer™ Desire to innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Najnowszy z dwugłowicowych laserów legendarnej serii LightSheer. Urządzenie to trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe. Jednocześnie dla ułatwienia pracy operatora system dostarczany jest wraz z dedykowanym czytnikiem melaniny.

lshd

LightSheer®
DESIRE Light

 

Depilacja w drodze

System jest doskonały do przewożenia między gabinetami, gdyż waży około 30 kg a jego wymiary nie przekraczają 51cm/60cm/42cm. Ma możliwość podłączenia głowic: ET (wymiary 9mmx9mm) oraz XC (wymiary 12mmx12mm), których wymiana jest szybka i praktyczna. Minimalny dyskomfort odczuwalny dla klienta jest łagodzony dzięki chłodzeniu końcówkami Chill Tip.

lshdu

LightSheer®
DUET

 

Nowy standard w depilacji

System doskonały do pracy stacjonarnej. Jego głowice ET i HS podłączone są na stałe, dzięki czemu można pracować naprzemiennie, co zmniejsza do minimum czas pracy. Minimalny dyskomfort odczuwalny dla klienta dzięki chłodzeniu końcówkami Chill Tip poprzez chłodzenie kontaktowe syntetycznym szafirem i mocne dociskanie końcówki ET (praca miejsce w miejsce) oraz zasysanie na trzech różnych poziomach próżni głowicą HS.

m22

M22

Jedna platforma - wiele zastosowań

M22 umożliwia skuteczne wykonywania ponad 30 rodzajów zabiegów z użyciem laserowych i nielaserowych źródeł światła. Przy jego pomocy uzyskuje się świetne rezultaty w usuwania zmian naczyniowych i przebarwień, wygładzaniu zmarszczek i poprawy stanu skóry, redukcji blizn i rozstępów, a także usuwania owłosienia i tatuaży.

resurfx

ResurFX

 

System ResurFX to frakcyjny nieablacyjny laser Erbowo YAG’owy emitujący falę o długości 1565 nm. Służy do odnowy uszkodzonej fotostarzeniem i urazami mechanicznymi skóry oraz wygładzania jej nierówności: zmarszczek, blizn potrądzikowych i pourazowych. Znakomicie radzi sobie z tak trudnym problemem jak rozstępy.

ultrapulse

AcuPulse

 

Wielofunkcyjny laser CO2

AcuPulse™ to estetyczny laser ablacyjny, wyposażony w najnowocześniejszą technologię do odmładzania skóry i redukcji jej niedoskonałości.

Femtouch image-edsxxx

Femtouchon AcuPulse

 

 

A mutual collaboration with leading experts resulted in the development of FemTouch™ – a vaginal laser procedure driven by practitioners and women’s needs What should your patients expect with FemTouch™? Generally, the Femtouch™ procedure requires 2-4 out-patient treatments, until the desired outcome is achieved. each treatment lasts not more than a few minutes.

UltraPulse®

 

Najpotężniejszy estetyczny laser CO2

UltraPulse® może penetrowac głębiej niż jakikolwiek inny estetyczny laser CO2. Różnorodność zastosowań sprawia, że urządzenia idealnie nadaje się zarówno do codziennych zabiegów, jak i bardziej skomplikowanych procedur.

piqo4

PiQo4

Najskuteczniejszy system do usuwania tatuażu i zmian pigmentacyjnych.

PiQo4 treats a wide range of pigment colors and its versatile energy matrix ensures effective shattering of pigment deposits. It also has the largest spot size on the market, which allows you to deliver faster treatments. PiQo4’s ability to treat a wide variety of skin conditions, including tattoo removal, provides your customers an attractive range of aesthetic solutions to improve their lifestyle and sense of well-being.