Złoty standard wśród frakcyjnych laserów CO2

UltraPulse Encore®

Najbardziej efektywne i wszechstronne urządzenie laserowe do przywracania młodzieńczego wyglądu skóry.

Najsilniejszy laser CO2 na rynku, oferuje do dyspozycji operatora wiązkę światła o mocy maksymalnej 240 W w impulsie. Najbardziej efektywne i wszechstronne urządzenie laserowe do przywracania młodzieńczego wyglądu skóry bez wiotkości, bruzd, zmarszczek i blizn.

W systemie uzyskano bardzo dużą skuteczność zabiegu ze zminimalizowaniem jego inwazyjności, co daje możliwość prowadzenia szeregu indywidualnych skutecznych terapii różnorodnych problemów skóry przy możliwie najkrótszym czasie gojenia.

W szczególności uzyskuje się spektakularną poprawę elastyczności, funkcjonalności, ruchliwości i wyglądu skóry z bliznami pooparzeniowymi i powypadkowymi.

Jest to jedyny laser CO2, o mocy 60 W i niezwykle krótkim, subnanosekundowym czasie narastania impulsu. Wysoka energia krótkiego impulsu, w połączeniu z dwoma skanerami frakcyjnymi o różnej charakterystyce stanowi najwyższe osiagnięcie w kontrolowanym, powtarzalnym, minimalnie inwazyjnym oddziaływaniu na tkankę. Dzięki tej technologii uzyskuje się znakomite wyniki po jednym zabiegu, nawet w trudnych przypadkach głębokich zmarszczek, przy najkrótszym możliwym czasie rekonwalescencji.

 

Idealny do zmarszczek, blizn potrądzikowych, pourazowych i pooparzeniowych.

Pełna kontrola operatora nad głębokością działania i gęstością wiązki, wielkością i kształtem pola zabiegowego.

Zoptymalizowana przebudowa kolagenu, znakomite rezultaty z minimalnym udarem termicznym.

Zminimalizowane uszkodzenie termiczne tkanki.

Najkrótszy czas gojenia, krótki czas rekonwalescencji po zabiegu.

System Coolscan poprawia komfort zabiegu dla pacjenta.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Lumenis UltraPulse Encore w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja zmarszczek, Spłycanie blizn, Spłycanie rozstępów.