Frakcyjny nieablacyjny laser Erbowo YAG’owy

Lumenis ResurFX

Doskonały do odnowy uszkodzonej fotostarzeniem i urazami mechanicznymi skóry oraz wygładzania jej nierówności.

ResurFX to nieablacyjny laser frakcyjny, którym wykonuje się tzw. zabiegi lunchowe, nie wyłączające pacjenta z normalnej aktywności. System wyróżnia się wysoką mocą, a mimo to można go bezpiecznie stosować (technologia CoolScan), dzięki bardzo wydajnemu stałemu chłodzenia kontaktowej końcówki zabiegowej.

Zastosowanie systemu chłodzenia pozwala na skrócenie czasu rekonwalescencji, zmniejszenie niepożądanych efektów i komplikacji oraz bezpieczne wykorzystanie pełnej mocy lasera. Zabieg jest bardziej komfortowy, a obrzęk i zaczerwienienie występujące po zabiegu są zminimalizowane.

Badania kliniczne pokazały, że ResurFX pozwala uzyskać możliwość prowadzenia małoinwazyjnych, lunchowych nieuciążliwych zabiegów, które powodują nie tylko odświeżenie, ujedrnianie skóry, usuwania zmarszczek i blizn potrądzikowych, ale i prowadzą do uzyskania dużej skuteczności w tak trudnych schorzeniach jak blizny pourazowe, blizny przerostowe i rozstępy.

Skaner CoolScan oferuje możliwość wyboru sześciu różnych kształtów pola skanowania i dwunastu różnych rozmiarów obszaru skanowania, oraz dwunastu różnych gęstości mikrowiązek. Daje to do dyspozycji użytkownika przeszło 600 różnych kombinacji kształtu, wielkości, gęstości i energii co pozwala na idealny dobór parametrów indywidualnie dla każdego pacjenta.

ResurFX oferuje możliwość aż 20% pokrycia pola skanowania. Wysoka moc systemu powoduje, że do osiągnięcia pożądanych rezultatów zabiegu wystarcza tylko jedno przejście, a sam zabieg jest bardzo szybki.
Zastosowano specjalny algorytm skanowania który umieszcza każdą plamkę w kontrolowany sposób tak, aby uchronić tkankę przed akumulacją ciepła i zapobiec jej przegrzaniu.

Unikalna kombinacja krótkiego impulsu i wysokiej energii

Przeszło 600 kombinacji kształtu, rozmiaru, energii i gęstości wiązek

Niesekwencyjny skaner stochastyczny CoolScanTM

Doskonałe wyniki, także w przypadku blizn i rozstępów

Bezpieczny zabieg lunchowy

System przenośny

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Lumenis ResurFX w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Fotoodmładzanie, Redukcja zmarszczek, Spłycanie blizn, Spłycanie rozstępów, Ujędrnianie i poprawa jakości skóry.