nuera1
nuera 2

NuEra ™ Tight jest świeżym powiewem w obszarze beauty, wypełniającym przestrzeń pomiędzy gabinetem medycyny estetycznej, a gabinetem odnowy biologicznej i Spa.

To Monopolarna i bipolarna fala radiowa do zabiegów na twarz i ciało w stylu Wellness&Spa. Działa na 5 częstotliwościach RF: 475kHz,1MHz, 2MHz, 6MHz. Posiada elektroniczną kontrolę temperatury, najnowszej generacji, która wzrasta tylko do ustalonej i sama się wyłącza i włącza. Posiada też 7 różnych elektrod o różnej głębokości penetracji w tym największą na rynku elektrodę o powierzchni 10 mm. Warto nadmienić, że elektrody to płaskie krążki o ceramicznej powłoce, co czyni zabieg wyjątkowo przyjemnym jak w salonie Spa. NuEra ™ to sterowany temperaturą radiowy system wygładzania skóry (RF), który na nowo definiuje przyszłość. Moc do namierzania i ożywiania, podnoszenia i doskonalenia wszystkiego.Wprowadzona przez Lumenis®, pioniera w tworzeniu innowacyjnych technologii od ponad 50 lat, NuEra jest urządzeniem zatwierdzonym przez FDA do ogrzewania RF, zarówno powierzchownego, jak i głębokiego, w leczeniu różnych schorzeń, takich jak np. tymczasowa redukcja cellulitu. NuEraTight emituje potężne fale radiowe o częstotliwości 470 kHz i dużej mocy 250 W, aby ogrzać powierzchnię skóry powierzchownie lub na głębszych poziomach. Kontrolując głębokość za pomocą mono lub bipolarnych fal oraz elektrod o różnych rozmiarach, można nią leczyć różne stany, w różnym stopniu nasilenia i na różnych obszarach ciała oraz twarzy.

Pierwsze fale radiowe z myślą o całym ciele

To pierwsze tego typu urządzenie, które dzięki zastosowaniu aż 5 częstotliwości fali doskonale nadaje się do pracy z całym ciałem.

Redukcja tłuszczu

Redukcja cellulitu

Redukcja zmarszczek

Napinanie skóry

Wyrafinowane zabiegi

To pierwsze tego typu urządzenie, które dzięki zastosowaniu aż 5 częstotliwości fali doskonale nadaje się do pracy z całym ciałem.