Wielozadaniowa modułowa platforma

Lumenis M22

Skuteczne wykonywania przeszło 30 rodzajów zabiegów z użyciem laserowych i nielaserowych źródeł światła.

Lumenis M22 to otwarta platforma składająca się z segmentów, które użytkownik może zestawić zgodnie z aktualnymi potrzebami, i która jest przygotowana do rozbudowy o nowe funkcje terapeutyczne.
Dzięki wysokiej mocy system Lumenis M22 posiada bardzo szeroką gamę zastosowań.

Praca z systemem Lumenis M22 jest łatwa pomimo dużej ilości dostępnych terapii. Jest jedynym system na rynku wyposażony w gotowe ustawienia fabryczne dla każdego z kilkuset możliwych zastosowań terapeutycznych. M22 pozwala na wprowadzenie do pamięci własnych, indywidualnych ustawień zabiegowych.

M22 jest zaopatrzony w system identyfikacji filtrów i końcówek zabiegowych, co zabezpiecza użytkownika przed możliwością pomyłkowego wyboru długości fali lub końcówki nieodpowiedniej dla danego zastosowania.
Wszystkie głowice są zaopatrzone w chłodzące końcówki szafirowe, co skutecznie zapobiega oparzeniom, nawet przy wysokich parametrach pracy i zwiększa komfort zabiegu dla pacjenta.

W chwili obecnej Lumenis M22 oferuje kombinację czterech systemów, które mogą pracować niezależnie jako jednofunkcyjny aparat, lub w zespole stanowiąc jedną ze składowych wielofunkcyjnej platformy. Są to:

- uniwersalny IPL w innowacyjnej technologii OPT TM z głowicą
o wymiennych filtrach i kryształach do leczenia zmian naczyniowych i
pigmentowych, oraz fotoodmładzania dla skór I – V skali Fitzpatricka
- moduł VascuPlus TM do zamykania pojedynczych zmian naczyniowych
- laser Nd:YAG z multisekwencyjnym impulsem MSP TM i z wymiennymi
końcówkami o różnej średnicy
- głowica z frakcyjnym nieablacyjnym laserem ResurFX
- laser Q-Switch do usuwania zmian barwnikowych i tatuaży

Wielozadaniowa platforma do indywidualnej konfiguracji.

Kilkaset opcji zabiegowych, przeszło trzydzieści różnych zastosowań terapeutycznych.

Bezpieczny: chłodzące końcówki szafirowe, systemy identyfikacji filtrów i końcówek, komputerowa kontrola wyboru parametrów.

Jedyny system na rynku wyposażony w gotowe ustawienia fabryczne dla każdego z kilkuset możliwych zastosowań.

Brak elementów jednorazowych i eksploatacyjnych gwarantuje opłacalność tak dla prowadzącego zabiegi, jak i dla pacjenta.

System przenośny.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Lumenis M22 w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając:

Fotoodmładzanie, Redukcja zmarszczek, Spłycanie blizn i rozstępów, Trądzik różowaty, Usuwanie tatuaży, Wyrównanie pigmentacji, usuwanie plam starczych, Zamykanie naczyń