Laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia.

Lumenis Ligthsheer™ Infinity

Ligthsheer™ Infinity to innowacyjne rozwiązanie do bezpieczniejszej niż do tej pory depilacji skór ciemnych.

Lightsheer Infinity operuje na dwóch długościach fali; 805 nm oraz 1060 nm. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na bezpieczniejsze niż do tej pory depilowanie skór ciemnych. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™, Technologia HIT™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzyją się najwyższym stopniem bezpieczeństwa.

Urządzenie docelowo może być zaopatrzone w dwie głowice zabiegowe o różnych długościach fal, do których można dołączać dwa rodzaje kontaktowo chłodzących końcówek. To rozwiązanie pozwala na wiele modyfikacji ustawień zabiegowych i tym samym depilację skrojoną na miarę każdej, nawet bardzo ciemnej skóry.

Oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze, a ustawienia systemowe pozwalają wykonywać zabiegi nawet początkującym użytkownikom.

Wiązka laserowa o rekordowo wysokiej mocy i gęstości energii, skolimowana, monochromatyczna i koherentnawa, działa z nieporównywalną z innymi źródłami światła skutecznością. Energia zaabsorbowana przez chromatofor we włosie w procesie aktywnej fototermolizy, prowadzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego, bez ryzyka uszkodzenia innych struktur i tkanek.

Dwie długości fali.

Bezpieczna depilacja skór ciemnych.

Wysokie bezpieczeństwo zabiegu.

Duża moc systemu.

Komfortowy, szybki i bezbolesny zabieg.

Niewielki koszt eksploatacji.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Lumenis LightSheer Infinity w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Usuwanie owłosienia.