Laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia.

Lumenis LightSheer™ Desire

Urządzenie trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.

LightSheer™ Desire to innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Najpopularniejszy z dwugłowicowych laserów serii LightSheer. Urządzenie to trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.

Dzięki wprowadzonym przez producenta opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™, Technologia HIT™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzyją się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Parametry pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, oraz na usuwanie włosów blond oraz rudych.

Urządzenie docelowo może być zaopatrzone w trzy głowice zabiegowe. Głowice ET(9mmx9mm) i XC (12mmx12mm), kontaktowe z chłodzącą końcówką szafirową, służą do precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała, natomiast głowica HS (22mmx35mm), wyposażona w technologię vacuum, została stworzona do szybkiej depilacji dużych partii.
Urządzenie jest kompaktowe, przez co jest łatwe w przenoszeniu i transporcie np. pomiędzy gabinetami.

Wiązka laserowa o rekordowo wysokiej mocy i gęstości energii, skolimowana, monochromatyczna i koherentna, działa z nieporównywalną skutecznością z innymi źródłami światła. Energia zaabsorbowana przez chromatofor we włosie, w procesie aktywnej fototermolizy, prowadzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego, bez ryzyka uszkodzenia innych struktur i tkanek.

Wysoka skuteczność depilacji.

Opcjonalne trzy głowice zabiegowe.

Łatwy w transporcie.

Usuwanie włosów blond oraz rudych.

Kompaktowa budowa.

Wysoka jakość wykonania.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedaży? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Lumenis LightSheer Desire w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Usuwanie owłosienia.