Innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia.

Lumenis LightSheer™ Desire Light

Wysoka wydajność zamknięta w kompaktowej obudowie.

LightSheer™ Desire Light to innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Laser trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.
Dzięki opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzyją się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Parametry pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, a także na usuwanie włosów blond oraz rudych.

Urządzenie docelowo może być zaopatrzone w dwie głowice zabiegowe. Głowice ET(9mmx9mm) i XC (12mmx12mm), kontaktowe z chłodzącą końcówką szafirową, służą do precyzyjnej i komfortowej depilacji wszystkich obszarów ciała.

Urządzenie jest lekkie i kompaktowe, przez co jest łatwe w przenoszeniu i transporcie np. pomiędzy gabinetami.

Oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze. Początkujący użytkownicy mogą korzystać z gotowych ustawień fabrycznych, a bardziej zaawansowani mogą tworzyć własne kombinacje zabiegowe, zmieniając ustawienia parametrów zabiegu.

Wiązka laserowa o rekordowo wysokiej mocy i gęstości energii, skolimowana, monochromatyczna i koherentna, działa z nieporównywalną z innymi źródłami światła. Energia zaabsorbowana przez chromatofor we włosie w procesie aktywnej fototermolizy, prowadzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego, bez ryzyka uszkodzenia innych struktur i tkanek

Usuwanie włosów blond oraz rudych.

Dwa rozmiary okienka zabiegowego.

Łatwy w transporcie.

Kompaktowa budowa.

Komfortowy, szybki i bezbolesny zabieg.

Niewielki koszt eksploatacji.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Lumenis LightSheer Desire Light w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Usuwanie owłosienia.