duet 1
duet 2

Laser diodowy LightSheer został wyprodukowany przez amerykańską firmę Lumenis i jest jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych urządzeń de epilacji na rynku Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości FDA oraz certyfikat ISO 9001. Mamy obecnie na rynku kilka modeli tego lasera. LightSheer Duet to laser niemal bezbolesny i niezwykle wygodny i szybki. Całe nogi jesteśmy w stanie wydepilować w 20 min. Aby usunąć włos, należy zniszczyć jego mieszek wraz z macierzą. Światło lasera diodowego o długości 805 nnm wnika we włos, którego trzon zawierający barwnik pochłania światło następnie wydziela się ciepło, które jest przewodzone do mieszka włosowego niszcząc go bezpowrotnie. Jest to tzw. fototermoliza selektywna. Pierwsze 3, dobrze wykonane zabiegi, dają od 80 do 90 % końcowego efektu, w tym okresie krzywa depilacji jest niemal pionowa. Duża moc i odpowiednio długi czas trwania impulsu=epilacja/trwała depilacja
Lightsheer Duet jest systemem niezwykle przyjaznym dla operatora. Posiada dwie głowice co pozwala na depilację każdego obszaru ciała wygodnie i w krótkim czasie. Głowica ET, która ma 9mm x 9mm i głowica HS o obszarze depilacji 22mm x 35mm. Dla większej wygody wykonującego zabieg posiada wbudowane ustawienia automatyczne. LightSheer Duet dzięki unikatowej technologii jest od wielu lat niedościgniony w efektywności epilacji.
Jest niezawodny i może pracować wiele lat bez wymiany głowic. Głowica ET wyróżnia się najmniejszą powierzchnią roboczą 0,81 cm² i dzięki temu doskonale sprawdza się w precyzyjnej depilacji małych i trudno dostępnych powierzchni ciała. Zastosowana w niej niedościgniona technologia chłodzenia końcówką „ChillTip™” jest optymalna gdy zastosuje się odpowiednio mocny ucisk na skórę, dodatkowo ucisk odpompowuje krew z naczyń, która może stanowić „konkurencyjne” chromofory. Ucisk przysuwa włosy bliżej powierzchni głowicy co zmniejsza dystans, a tym samym dodatkowo ma wpływ na skuteczność zabiegu.
Głowica HS jest większa niż jakakolwiek inna 7,7 cm² jest najszybsza, bardzo wygodna i bezbolesna dzięki zastosowaniu „efektu zasysania”. Gdy receptory w skórze odbierają efekt zassania, nerwy transmitują sygnał do kręgosłupa. Ten sygnał blokuje bramkę synaptyczną , która zazwyczaj jest używana przez nerwy w celu wysyłania sygnału bólu do mózgu. Ponadto zassanie redukuje objętościową gęstość melanocytów skóry i wpływa na absorbowanie światła a lepsza absorpcja to mniejsza potrzebna energia.
Jest komfortowa zarówno dla Pacjenta jak i wykonującego zabieg ponieważ powoduje mniejsze zmęczenie przy większej wydajności. Nie ma też konieczności używania brudzącego żelu. Przy poprawnie wykonywanym zabiegu jest on niemal bezbolesny.

Możesz być pewny naszej technologii.

Skuteczność bo suwa włosy bezpowrotnie.

Marka - LihgtSheer jest rozpoznawalną nazwą na całym świecie, poszukiwane zabiegi z powodu wysokiej skuteczności potwierdzanej przez beneficjentów/pacjentów/klientów. Włosy raz usunięte nie odrastają ponieważ zniszczeniu ulega źródło ich wzrostu.

Opłacalność - niskie koszty eksploatacji przy znaczących dochodach oraz wysoki poziom spłacalności. Jedna z niewielu inwestycji, przy której spłacając kredyt lub leasing także się zarabia

Skuteczność - LightSheer znany jest z wysokiej skutecznośći. Jeśłi ktoś poszukuje metody dającej naprawdę trwały efekt wybiera właśnie ten system i ten zabieg

Niekończące się zapotrzebowanie na epilację podyktowane wymogami współczesnego poczucia estetyki promowanego we wszystkich środkach przekazu publicznego także trafiającego do ogromnej rzeszy ludzi i kolejnych pokoleń.

Rezultaty mówią same za siebie

Zobacz rezultaty, które oferują nasze urządzenia, a jeżeli chcesz nas sprawdzić - zaproś nas do swojego gabinetu na pokaz.