legend pro 1
legend pro2

Urządzenie Legend Pro + ™ to tripolarnej fali radiowej z systemem TriPollar®, DMA, Hybrid Energy™ i TriFractional™. To leczenie adresowane zarówno do tłuszczu, jak i mięśni, a także minimalny czas rekonwalescencji oraz ryzyka skutków ubocznych i komplikacji.

System Legend Pro + ™ przeznaczony jest do zabiegów dermatologicznych wymagających ablacji i zmiany powierzchni skóry podczas stosowania Hybrid Energy ™ i TriFractional ™ .

Wskazany jest również do nieinwazyjnego zmniejszania obwodu ciała, napinania skóry, redukcji cellulitu i leczenia zmarszczek za pomocą kombinacji energii TriPollar® RF i energii mięśni DMA ™.

Urządzenie Legend Pro + ™ posiada 4 głowice:

Mała RF (3 elektrody) tripolarna do zabiegów na twarz okolice oczu i ust.

Średnia RF (3 elektrody) tripolarna z wbudowanym termometrem mierzącym temperaturę w czasie rzeczywistym, do zabiegów na mniejsze partie ciała.

Duża RF (6 elektrod) tripolarna z wbudowanym termometrem mierzącym temperaturę w czasie rzeczywistym, do zabiegów na większe partie ciała.

Frakcyjna z jednorazowymi końcówkami do zabiegów mikroigłowych.

Możesz być pewny naszej technologii.

Łatwy dotykowy interface, intuicyjne prowadzenie, prosty wybór spośród podanych możliwości. Migające diody na głowicach informujące o tym czy głowica jest podłączona i gotowa do pracy.

Skuteczne leczenie blizn

Krótki czas rekonwalescencji

Minimalne prawdopodobienstwo komplikacji

Jedyny do dużych blizn potraumatycznych i pooparzeniwych

Rezultaty mówią same za siebie

Zobacz rezultaty, które oferują nasze urządzenia, a jeżeli chcesz nas sprawdzić - zaproś nas do swojego gabinetu na pokaz.