Urządzenie do kriolipolizy kontrastowej.

Clinipro LipoContrast

Urządzenie do nieinwazyjnego niszczenia tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu.

LipoContrast to medyczne urządzenie hiszpańskiej firmy Clinipro, przeznaczone do nieinwazyjnego niszczenia tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu, działające na zasadzie kriolipolizy kontrastowej. Jest to innowacyjna technologia służąca do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskiej temperatury, połączone ze stymulacją termiczną. Jej efektem jest znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu w obszarze poddanemu zabiegowi.

Zabiegi można wykonywać w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud i łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia całkowite bezpieczeństwo pozostałych tkanek, nerwów, naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych.

System nie posiada żadnych elementów wymiennych, ani materiałów eksploatacyjnych, a zabieg nie wymaga ciągłej obecności operatora przy pacjencie, co bardzo ułatwia pracę i obniża koszty gabinetu.

Zabieg polega na poddaniu komórek tłuszczowych (adipocytów) działaniu ściśle kontrolowanej niskiej temperatury. Jej skutkiem jest krystalizacja trójglicerydów, po której adipocyty rozpoczynają proces apoptozy, skutkujący ich eliminacją.
Kriolipoliza niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, ponieważ lipidy krystalizują się w wyższej temperaturze, niż komórki zawierające wodę.
Stymulacja termiczna ułatwia wydzielenie zniszczonych adipocytów, co przyspiesza i wzmacnia rezultaty zabiegu.

Rezultatem jednego zabiegu jest utrata 30-55% tłuszczu w miejscu jednego przyłożenia. Utrata tłuszczu jest już widoczna po upływie 2 tygodni, a pełen rezultat uzyskuje się po 5 tygodniach.

Bezpieczna temperatura nie powodująca odmrożeń.

Głowica z nakładką redukcyjną dla mniejszych obszarów ciała.

Brak jakichkolwiek materiałów eksploatacyjnych i części wymiennych.

Głowica do redukcji cellulitu.

Niewiele przeciwwskazań do zabiegu.

Bezobsługowy zabieg.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Clinipro LipoContrast w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja tkanki tłuszczowej.