EndymedPRO 3DEEPPURE 3DEEP 

Endymed

EndyMed jako lider w branży, od 2007 roku oferuje systemy do medycyny estetycznej, oparte na działaniu fal radiowych. Stale prowadzone badania kliniczne, pozwalają specjalistom na opracowywanie innowacyjnych i skutecznych technologii. Ich skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone certyfikatami FDA i CE.

triospromocja

PRO 3DEEP

Wielofunkcyjna platforma wykorzystująca fale radiowe

Platforma EndyMed PRO 3DEEP, oparta na działaniu fal radiowych, oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązanie do niechirurgicznego liftingu, konturowania oraz regeneracji skóry twarzy, szyi i ciała. Szeroki wybór głowic, umożliwia różnorodne zastosowanie urządzenia, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

DERMED Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne

PURE 2.0

 

Endymed 3DEEP PURE oparty na unikalnej i innowcyjnej technologii fal radiowych, tworząc najnowszą generację systemów do napinania i modelowania skóry. Tajemnicą tej technologii jest kilka źródeł energii (generatorów) pracujących jednocześnie. Daje to łącznie dużą moc przy jednoczesnej maksymalnej ochronie skóry. Wiele głowic dostosowanych do różnych obszarów i różnych problemów zapewnia spektakularne i długotrwałe efekty przy minimalnym dyskomforcie oraz czasie rekonwalescencji. Endymed PURE to model łatwy do przewożenia. Docelowo posiada 6 głowic, a długość igieł w głowicy Intensif osiąga max 3,5 mm.