ENDYMED Fractional RF

Najbardziej zaawansowana technologia frakcyjnych fal radiowych

logo

EndyMed PRO zasilany unikalną technologią 3DEEP RF, oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania estetyczne do nieoperacyjnego odmładzania, napinania i modelowania skóry, a także RF Mikroigłową na twarz, szyję i ciało.

EndyMed PRO to uniwersalna i niezwykle opłacalna platforma terapeutyczna z możliwością rozbudowy wraz z rozwojem praktyki, zapewniająca imponujący zwrot z inwestycji.

EndyMed PRO jest zasilany przez sprawdzoną klinicznie technologię RF 3DEEP. Teraz z 85 W, EndyMed PRO jest obecnie najbardziej wydajną i skoncentrowaną technologią leczenia RF dostępną na rynku. W przeciwieństwie do technologii monopolarnej lub bipolarnej RF, która jest bardziej powierzchowna i często może być bolesna lub ryzykowna dla naskórka, 3DEEP dostarczają kontrolowaną energię do głębokości skóry właściwej, osiągając 52 ° -55 ° C
z minimalnym nagrzaniem naskórka. Osiąga się to poprzez łagodne skupienie energii urządzenia w skórze właściwej w celu uzyskania optymalnej, bezbolesnej przebudowy kolagenu. Technologia 3DEEP firmy EndyMed obejmuje monitorowanie impedancji skóry w czasie rzeczywistym, zapewniając dostarczanie najbardziej optymalnej energii do obszaru leczenia I dokonując ciągłych regulacji w oparciu o impedancję tkanki w bieżącym obszarze leczenia.
EndyMed-Pro22

3 DEEP głęboko zogniskowana energia fal radiowych

endy1

Bipolarne RF - stosunkowo powierzchowne i mniej wydajne

endy2

Monopolarne RF - energia płynie niekontrolowana w tkance co wymaga intensywnego chłodzenia

endy3

3DEEP RF – zogniskowane i głęboko działające przy pełnej kontroli i bez konieczności chłodzenia

3 DEEP popularne zabiegi

  • Frakcyjny resurfacing
  • Napinanie skóry
  • Redukcja zmarszczek
  • Konturowanie ciała
  • Poprawa tekstury
  • Redukcja cellulitu
  • Redukcja obwodu
  • Redukcja blizn potrądzikowych i trądzikowych
  • Redukcja blizn pourazowych
  • Redukcja rozstępów

Endymed 3DEEP - Głowice

Napinanie i konturowanie

glowica1

Głowica Contour z innowacyjną technologią RF + Vacuum, aby zapewnić najskuteczniejsze zabiegi modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

glowica3

Głowica Small zaprojektowana do leczenia wiotkości skóry na mniejszych obszarach ciała, takich jak okolice pępka, szyi, ramion i kolan.

glowica2

Głowica large - zaprojektowana do leczenia wiotkości skóry, modelowania sylwetki i redukcji obwodu na większych obszarach ciała.

glowica4

Głowica iFine - zaprojektowana do leczenia zmarszczek i rozluźnionej skóry na delikatnej tkance wokół oczu i ust.

Zogniskowane RF

glowica5

Głowica Shaper - do zabiegów napinania i modelowania ciała.

glowica6

Głowica Mini Shaper - zaprojektowana do zabiegów na linii szczęki i podbródku, a także mniejszych partiach ciała jak ramiona i kolana.

Frakcyjne RF

glowica7

Głowica Intensif radiofrekwencja mikroigłowa - radiofrekwencja mikroigłowa do leczenia blizn potrądzikowych, głębokich zmarszczek, rozstępów, a także do walki z łysieniem i nadpotliwością.

glowica8

Głowica FSR (Fractional Skin Resurfacing) - do frakcyjnej regeneracji skóry, leczenia szorstkości skóry, przebarwień, zmarszczek i blizn zarówno na twarzy, jak i na obszarach ciała.

3 DEEP - zobacz co może zdziałać!

EndyMed 3Deep w opiniach klientów

Studio Kosmetyczne Sylwia Kozłowska

Stargard

IDEALISTE

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Poznaniu

Masz więcej pytań, chcesz się umówić na pokaz? NAPISZ!