Fala uderzeniowa do redukcji cellulitu.

EMS Cellvibe

Gwarancja redukcji cellulitu o 1 stopień, już po jednej serii.

Cellvibe to urządzenie służące do redukcji cellulitu. System Cellvibe wykorzystujący akustyczną falę uderzeniową (Schock wave) dostarcza metodę skutecznego rozwiązania tego problemu. Cellvibe został skonstruowany przez szwajcarską firmę Electro Medical Systems (EMS), światowego lidera w wykorzystaniu akustycznej fali uderzeniowej w medycynie.

Cellvibe jest przeznaczony dla ekspertów leczenia niedoskonałości ciała w gabinetach lekarskich, kosmetycznych i centrach odnowy biologicznej. System odznacza się wysoką skutecznością terapeutyczną popartą badaniami klinicznymi.

Opracowano autorski protokół dla każdego typu cellulitu i każdego obszaru zabiegowego. Na każdą partię ciała sugeruje się inny zestaw ruchów i inny czas trwania zabiegu. Dzięki opatentowanej pionierskiej technologii, system jako jedyny na rynku, dostarcza w sposób nieprzerwany tę samą energię do tkanek.

Specjalny program komputerowy dobrał kształt końcówki, tak aby cała skumulowana energia w kształcie grzyba została dostarczona do jak największego obszaru ciała, a możliwość dopasowania parametrów intensywności, częstotliwości i liczby drgań ma wpływ na optymalną skuteczność i pełen komfort pacjenta. Po zabiegu pacjent może natychmiast powrócić do codziennej aktywności. Samodzielna, periodyczna konserwacja nie wymaga więcej niż minutę, bez użycia narzędzi, co oznacza brak przestojów w trakcie sesji terapeutycznej, a konstrukcja obudowy zapewnia łatwe utrzymanie czystości. 

System działa na zasadzie fali uderzeniowej: energia kinetyczna powstała w generatorze, przekształca się w energię akustyczną i jest przenoszona do tkanki, skutecznie redukując cellulit, usuwając zwłóknienia, rozbijając komórki tłuszczowe i powodując ich drenaż. Stymuluje krążenie krwi i limfy, modeluje i wygładza powierzchnię skóry, poprawiając jej jędrność i elastyczność.

Ten efekt uzyskuje się dzięki wywołanym zabiegiem mechanizmom:
- poprawy i stymulacji metabolizmu komórkowego
- indukcji angiogenezy
- redukcji stresu oksydacyjnego
- zwiększonej proliferacji fibroblastów i pobudzeniu produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny
- stymulacji krążenia limfatycznego

Pełna seria 8 zabiegów pozwala zredukować cellulit o co najmniej jeden stopień. Poprawa jest już widoczna w połowie serii, czyli po 4 zabiegach. 100% klientek poleciłoby zabieg Cellvibe innym.

Skuteczne działanie teraputyczne

Ładny, nowoczesny wygląd

Gwarantowana skuteczność

Możliwość łącznia z innymi zabiegami

Zabieg lunchowy

Zabieg nieinwazyjny

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na EMS Cellvibe w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja cellulitu.