Urządzenie do kriolipolizy

Clinipro LipoCryo

Innowacyjna technologia do usuwania tłuszczu poprzez działanie niskiej temperatury.

LipoCryo to medyczne urządzenia hiszpańskiej firmy Clinipro przeznaczone do nieinwazyjnego niszczenia tkanki tłuszczowej, działające na zasadzie kriolipolizy. Jest to innowacyjna technologia służąca do usuwania tłuszczu poprzez działanie niskiej temperatury. Jej efektem jest znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.

Zabiegi można wykonywać w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud i łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia całkowite bezpieczeństwo pozostałych tkanek, nerwów, naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych.

System nie posiada żadnych elementów wymiennych, ani materiałów eksploatacyjnych, a zabieg nie wymaga ciągłej obecności operatora przy pacjencie, co bardzo ułatwia pracę i obniża koszty dla gabinetu.

Urządzenie może być łatwo transportowane pomiędzy gabinetami.

Zabieg polega na poddaniu komórek tłuszczowych (adipocytów) działaniu ściśle kontrolowanej niskiej temperatury. Jej skutkiem jest krystalizacja trójglicerydów, po której adipocyty rozpoczynają proces apoptozy, skutkujący ich eliminacją.

Kriolipoliza niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, ponieważ lipidy krystalizują się w wyższej temperaturze, niż komórki zawierające wodę.

Rezultatem jednego zabiegu jest utrata 25-40% tłuszczu w miejscu jednego przyłożenia. Utrata tłuszczu jest widoczna już po upływie 2 tygodni, a pełen rezultat uzyskuje się po 6 tygodniach.

Bezpieczna temperatura nie powodująca odmrożeń.

Głowica z nakładką redukcyjną dla mniejszych obszarów ciała.

Łatwy w obsłudze.

Brak jakichkolwiek materiałów eksploatacyjnych i części wymiennych.

Niewielka liczba przeciwwskazań do zabiegu.

Bezobsługowy zabieg.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Clinipro LipoCryo w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja tkanki tłuszczowej.