lipocontrast
lipocontrast 2

LipoContrast to urządzenie do kriolipolizy kontrastowej firmy Clinicpro, która projektuje i opracowuje innowacyjne urządzenia medyczne i estetyczne. Założona w 1993 roku i mająca swoją siedzibę w Barcelonie (Hiszpania). Jest to innowacyjna technologia służąca do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskiej temperatury, połączone ze stymulacją termiczną. Jej efektem jest znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu w obszarze poddanemu zabiegowi.
Zabiegi można wykonywać w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud i łydek. System posiada podwójną kontrola temperatury zapewnia całkowite bezpieczeństwo pozostałych tkanek, nerwów, naczyń krwionośnych i narządów wewnętrznych.
System nie posiada żadnych elementów wymiennych, ani materiałów eksploatacyjnych, a zabieg nie wymaga ciągłej obecności operatora przy pacjencie, co bardzo ułatwia pracę i obniża koszty dla gabinetu. LipoContrast jest wskazany do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej (w tym tłuszczu włóknistego) w różnych strefach (talia, boki, brzuch, wałeczki na plecach, dolna część pleców, górna część pleców, biodra, uda, kolana, ginekomastia, podwójny podbródek i ramiona). Zabiegi te wykonuje się za pomocą dużych i małych aplikatorów.
W zależności od grubości tkanki tłuszczowej i oczekiwanego rezultatu, potrzebne będą od 1 do 3 zabiegów. Konieczny jest odstęp 4 tygodni pomiędzy każdym z nich. Czas trwania każdego seansu wynosi 60 minut.

Możesz być pewny naszej technologii.

Resurfacing odwraca efekt starzenia, leczy głębokie blizny precyzyjnie, trwale, bezpiecznie, szybko.

Skuteczne leczenie blizn

Krótki czas rekonwalescencji

Minimalne prawdopodobienstwo komplikacji

Jedyny do dużych blizn potraumatycznych i pooparzeniwych

Rezutaty mówią same za siebie

Zobacz rezultaty, które oferują nasze urządzenia, a jeżeli chcesz nas sprawdzić - zaproś nas do swojego gabinetu na pokaz.