Wolnozmienne impulsowe pole magnetyczne.

Cosmosoft BodySculptor

Nieinwazyjna eliminacja podskórnej tkanki tłuszczowej i tłuszczu trzewnego.

BodySculptor® Jest to bliźniacze urządzenie, podobnie jak Redustim® jego działanie nie ogranicza się jedynie do eliminacji podskórnej tkanki tłuszczowej, lecz także usuwa tłuszcz trzewny, co w dotychczas stosowanych metodach było niemożliwe. Jego zadaniem jest zapewnienie kompleksowego narzędzia do leczenia nadwagi i otyłości oraz walki z niepłodnością. BodySculptor® jest urządzeniem, które ma na celu stopniowe wyeliminowanie - przez działanie pola magnetycznego- podskórnej tkanki tłuszczowej, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu (brzusznego lub trzewnego), odpowiedzialnego między innymi za choroby sercowo naczyniowe, udary, nowotwory, a także niepłodność męska i żeńska, w szczególności u pacjentów otyłych. BodySculptor® składa się z osobnych komór na kończyny dolne, pasa brzusznego, dwóch pasów na ramiona oraz części na podbródek. Ponad 1000 ośrodków we Francji i za granicą, zaufało już technologii Cosmosoft®.

W urządzeniu BodySculptor®; zastosowano działanie wolnozmiennego impulsowego pola magnetycznego o bezpiecznej dla organizmu wielkości 2 Gaussów, co stanowi zaledwie czterokrotność wartości pola magnetycznego ziemi.

Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces eliminacji komórek tłuszczowych poprzez pobudzanie kanałów wapniowych, odpowiedzialnych za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do jego spalania.

Badania pokazały, że system Cosmosoft BodySculptor® wywołuje pozytywną reakcję aż kilkudziesięciu genów występującą wraz z eliminacją tłuszczu trzewnego. Wykazano, że uwolnione kwasy tłuszczowe nie są przechowywane w wątrobie: ReduStim® dąży wręcz do detoksykacji wątroby.

Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikrociśnienia ułatwia i
przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację.

Zmniejszenie rozmiaru odzieży o 2 rozmiary

Alternatywa do zabiegu chirurgicznego

Zabieg bezpieczny, przyjemny w odczuciach.

Poprawa elastyczności i jędrności skóry

Bezobsługowy zabieg

System przenośny

przedchłoppo chłop
przedpo

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Cosmosoft Redustim w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja tkanki tłuszczowej.