Altair Instruments DIAMONDTOME 2+NewapeelNewapeel petite 

Altair Instruments

Firma Altair Instruments od ponad 35 lat jest producentem urządzeń medycznych z międzynarodowymi patentami i certyfikatem ISO. Firma dzięki ugruntowanej wiedzy na temat sprzętu medycznego, stworzyła rewolucyjny system złuszczania skóry. W 1999 roku Altair Instruments z dumą przedstawił pierwszy wolny od kryształów system złuszczania skóry zwany NewApeel®. Wszystkie systemy firmy Altair są produkowane w Stanach Zjednoczonych.

EPIL MED Katarzyna Krzanowicz

DIAMONDTOME 2+

Kompleksowe odświeżenie skóry

Najwyższej klasy dermabrazja diamentowa, idealna do odświeżania skóry. Opcjonalny system infuzyjny umożliwia dodatkowe zastosowanie serum dopasowanego do potrzeb, którego działanie jest skuteczniejsze, dzięki wcześniejszemu oczyszczeniu skóry.

Instytut Kosmetyki EmiLux

NEWAPEEL

Skuteczne wygładzenie skóry

To oryginalna bezkryształowa mikrodermabrazja przeznaczona do wygładzania i zmiękczania skóry. Opatentowana diamentowa końcówka pozwala w bezpieczny sposób złuszczać martwy naskórek oraz wyrównywać niedoskonałości twarzy i ciała.

Instytut Kosmetyki EmiLux

NEWAPEEL PETITE

 

Kompaktowa mikrodermabrazja diamentowa

Kompaktowa mikrodermabrazja przeznaczona do wygładzania i zmiękczania skóry. Zabiegi wykonywane przy użyciu NEWAPEEL Petite są bezpieczne oraz zapewniają efekt odświeżenia i wygładzenia skóry.