Jeden system- 4 technologie

SyneronCandela Adeline V

Ujędrnianie, modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu

Adeline V to kombinacja 4 technologii: Elos™- technologia energii podczerwieni, bipolarnych fal radiowych z mechaniczną stymulacją tkanek, impulsowego masażu próżniowego oraz masażu rolkami.
Połączenie technologii pozwala na szybkie i wygodne zabiegi z widocznymi rezultatami, bez konieczności rekonwalescencji.

Po serii zabiegów następuje zmniejszenie obwodu ciała o średnio 2,5 cm, jednak poszczególne wyniki mogą się różnić w zależności od rodzaju skóry i wybranych ustawień.

Dzięki Adeline V, przy użyciu jednego systemu, można wzbogacić ofertę salonu o skuteczne zabiegi ujędrniania, modelowania sylwetki, wygładzania i redukcji cellulitu.

Kombinacja 4 technologii: podczerwieni, fali radiowej, zasysania próżnią i masażu rolkami powoduje efekt ujędrniania, modelowania i redukcji cellulitu. Wytworzone ciepło stymuluje aktywność fibroblastów do przebudowy macierzy pozakomórkowej oraz poprawia strukturę skóry.

Dodatkowo zastosowanie próżni i mechanizmu masującego, umożliwiają precyzyjne kierowanie i dostarczanie energii do tkanek, co dodatkowo uaktywnia fibroblasty i powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych.

W czasie zabiegu odczuwalny jest ciepły, głęboki masaż. Skóra może być zaczerwieniona, ciepło może utrzymywać się jeszcze przez długi czas, natomiast zasinienie, które może wystąpić, szybko zniknie.
Efektem widocznym już po pierwszej terapii jest gładsza i jędrniejsza skóra, a redukcja cellulitu nastąpi już po serii czterech zabiegów.

Kombinacja 4 technologii.

Przyjemny, bezbolesny zabieg.

Nieinwazyjne zmniejszenie obwodów.

Poprawa sprężystości i wyglądu skóry.

Zabieg "lunchowy".

Możliwość częstego stosowania zabiegów.

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na SyneronCandela Adeline V. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja cellulitu, Redukcja tkanki tłuszczowej, Ujędrnianie ciała.