WYWIAD Z HaRo LASER SPA

WYWIAD PRZEPROWADZONY Z PANEM ROBERTEM BAZGIEREM PRZEZ COHERENT POLSKA PO ZAKUPIE SYSTEMU REDUSTIM

"Większość naszych klientek "zrzuca" 4-5 kg, po serii 12 zabiegów. Jednak mamy też przypadki klientek, które tracą więcej niż 8 kg." - Robert Bazgier

Zanim zaczniemy proszę powiedzieć gdzie można znaleźć państwa gabinet?
Nasz salon znajduje się w Sosnowcu przy ul. Orląt Lwowskich 6.

Jak długo jesteście Państwo na rynku?
Działamy na rynku od sierpnia 2017.

Jakie oferowaliście Państwo zabiegi przed zakupem systemu Cosmosoft?
Startując z nowym salonem, wzorowaliśmy się na doświadczeniu w branży. Firma Coherent została nam polecona przez salon (VICI) istniejący na rynku od 3 lat. Usłyszeliśmy, że systemy Cosmosoft są lubiane przez klientów. Zapragnęliśmy mieć w swojej ofercie sprzęt najwyższej jakości, bardzo profesjonalny, a z punktu widzenia klienta dający najlepsze wyniki.

"System Cosmosoft jest lubiany przez klientki. Zapragnęliśmy mieć w swojej ofercie sprzęt najwyższej jakości, bardzo profesjonalny i dający najlepsze wyniki." - Robert Bazgier

Skąd pojawiła się u Państwa potrzeba inwestycji w nowe urządzenia?
Otwierając nowy salon kosmetyczny chcieliśmy zainwestować w urządzenia sprawdzone, takie, które przyciągną klienta. Chcieliśmy i nadal dążymy do budowania marki, którą pokochają klienci. Systemy Cosmosoft są marką samą w sobie. Potwierdzają to klientki, które po sesji ReduStim potrafią zrzucić 4 lub 5 kg lub 10 cm w talii. Na co mamy dowody. Klientki wracają, a my będziemy dalej inwestować w innowacje i rozwijać się.

Na rynku jest cała masa różnego rodzaju systemów, czemu wybór padł na Cosmosoft?
System Cosmosoft został nam polecony przez działający na rynku salon kosmetyczny. Dowiedzieliśmy się, że klientki z zaprzyjaźnionego salonu chętnie korzystały z zabiegu, jak również wracały na kolejne serie zabiegów. System z sukcesem zdobywa zaufanie klientek, a wynika to ze skuteczności i jakości urządzenia.

W jaki sposób oferta zabiegów Cosmosoft spełniła oczekiwania klientów?
Klientki widzą rezultaty. Naszym największym osiągnięciem było zmniejszenie obwodu talii klientki o 12 cm. Dodatkowo klienci zauważają poprawę wyglądu skóry. W szczególności Klientki mające problem z zatrzymywaniem wody w organizmie powracają na zabiegi ReduStim. System Cosmosoft pomaga również w łagodzeniu bóli stawów, czy menstruacyjnych.

Jak wprowadzenie do oferty urządzenia Cosmosoft wpłynęło na rozwój kliniki?
Zyskaliśmy nowych klientów w krótkim czasie. Dodatkowo zauważamy, że klienci szukają systemu Cosmosoft i przyjeżdżają z miejscowości oddalonych nawet o 50 km, aby skorzystać z zabiegów.

Podzielcie się Państwo z nami swoimi wynikami (centymetry, leczenie bezpłodności, samopoczucie klientów):
Naszymi sukcesami są wyniki klientów, zadowolenie, fakt, że klienci do nas wracają, a także polecają swoim znajomym! Średnio "zrzucają" 4-5 kg po serii 12 zabiegów.

A może macie Państwo spektakularne sukcesy, którymi możecie się podzielić z innymi?
Jednym z naszych ostatnich sukcesów jest Pani Sylwia, która po serii 12 godzinnych zabiegów ReduStim/Cosmosoft oraz 2 seriach LipoCrio uzyskała poniższe wyniki:
Brzuch/opona 96 cm -> 86 cm
Talia 86,5 cm -> 74 cm
Biodra 102,5 cm -> 88 cm
Uda 61 cm -> 53 cm

Jakie techniki marketingowe, zagwarantowały Państwu sukces?
Dzięki staranności i dbałości, aby świadczyć usługi najwyższej jakości nie musimy wykonywać żadnych specjalnych aktywności marketingowych. Oczywiście prowadzimy kanał na portalu Facebook, pozycjonujemy nasz salon w wyszukiwarce Google oraz płacimy za reklamę w tym portalu. Jednak to co bardzo ważne to aby każda klientka wychodziła od nas zadowolona, gdyż to gwarantuje nam bezpośrednie polecenia naszych usług. Przez pierwsze 2 miesiące korzystaliśmy z Grupona. Staramy się utrzymać ścisłą współpracę z lokalnym biznesem, prowadzimy akcje rozdawania voucherów.

Czy macie Państwo jakąś radę dla nowych gabinetów, od czego zacząć, na co kłaść największy nacisk, gdzie leży źródło sukcesu?
Inwestować w sprawdzone urządzenia z dobrymi wynikami, żeby mieć pewność, że klient skorzysta
i będzie miał wyniki.

Co dalej... nad jakimi rozwiązaniami zastanawiacie się Państwo w przyszłości?
W dalszym ciągu chcemy przyciągać klientów zabiegami (rozszerzać ofertę o zabiegi) modelujące sylwetkę, dlatego rozważamy zakup endermologii. Myślimy również o wzbogaceniu zakresu usług o zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego.

70e9c8_de84fef1dbf24d899f0752bdd10e8680_mv2_d_2953_2953_s_4_2

Wywiad PDF

Zachęcamy też do pobrania wywiadu w formie PDF