HIFU Sygmalift 15.12.2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczką pokazu za tak liczne przybycie. 15 Grudnia o 16:00 w sali klubowej przy Wrocławskiej 37A odbył się pokaz HIFU Sygmalift. Planowane godzinne spotkanie przerodziło się w 3 godzinny pokaz połączony z poznawaniem efektów oraz dzieleniem się uwagami i spostrzeżeniami nt. rynku, za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że częściej będziemy się spotykać w takim, oraz szerszym gronie przy okazji szkoleń, pokazów czy konferencji.

Pokaz otworzył Michał Rożek, który w pigułce przedstawił sytuacje rynku lokalnego (Małopolska) HIFU, a następnie nasz certyfikowany trener Renata Tusznio, zaprezentowała zasadę działania HIFU oraz podejście do zabiegu proponowane przez Sygmalift. W trakcie całego pokazu Beata wykonywała zabiegi na odważnych klientkach.

„ Piękno jest burzeniem chronologii i buntem wobec czasu”

HIFU od angielskiego wyrażenia high intensity focused ultrasound w medycynie estetycznej stosowana do skutecznego nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz owalu twarzy działa poprzez dwa efekty. Termiczny który zwiększa kurczliwość kolagenu, powoduje tworzenie nowych włókien, regeneruje i wpływa na remodeling tkanek. Mechaniczny który zwiększa elastyczność włókien kolagenu, ponownie modeluje włókna kolagenowe, wspomaga dotlenianie tkanek.

Skuteczność zabiegu można było zaobserwować na pokazie, na którym osoby zainteresowane poddały się działaniu systemu w celu przetestowania zabiegu. Naocznie mogliśmy stwierdzić zmiany jakie zaszły po jednokrotnym działaniu na wybrane okolice twarzy. Wszyscy zaobserwowaliśmy wyraźny efekt liftingu, napięcia, ujędrnienia, spłycenia zmarszczek, remodelingu oraz ogólne odświeżenie wyglądu twarzy.

Była to najlepsza gwarancja efektów które zamiast zanikać będą się jeszcze pogłębiać przez kolejne 40 dni. Można śmiało przyznać że pokaz okazał się sukcesem systemu Sygmalift HIFU.