Wolnozmienne impulsowe pole magnetyczne.

Cosmosoft Redustim

Nieinwazyjna eliminacja podskórnej tkanki tłuszczowej i tłuszczu trzewnego.

Redustim wykorzystuje wolnozmienne pole magnetyczne wytwarzane w specjalnym kombinezonie, którego budowa jest własnością patentową firmy. Po umieszczeniu w kombinezonie osoby poddanej zabiegowi terapeutycznemu, pole magnetyczne działa równomiernie w całym obszarze zabiegowym zarówno na warstwę tłuszczu pod skórą, jak i osadzoną na narządach wewnętrznych (tłuszcz trzewny).

Zabieg idealny dla osób otyłych, zwłaszcza przy otyłości brzusznej, kobiet leczących się z powodu bezpłodności, osób z depresją oraz przemęczonych. Urządzenie może doskonale uzupełnić ofertę salonów kosmetycznych, odwiedzanych przez osoby regularnie uprawiające sport, chcących przyspieszyć odchudzanie i osiągnąć lepsze rezultaty.

W urządzeniu Redustim® zastosowano działanie wolnozmiennego impulsowego pola magnetycznego o bezpiecznej dla organizmu wielkości 2 Gaussów, co stanowi zaledwie czterokrotność wartości pola magnetycznego ziemi.

Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces eliminacji komórek tłuszczowych poprzez pobudzanie kanałów wapniowych, odpowiedzialnych za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do jego spalania.

Badania pokazały, że system Cosmosoft Redustim wywołuje pozytywną reakcję aż kilkudziesięciu genów występującą wraz z eliminacją tłuszczu trzewnego. Wykazano, że uwolnione kwasy tłuszczowe nie są przechowywane w wątrobie: ReduStim® dąży wręcz do detoksykacji wątroby.

Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikrociśnienia ułatwia i
przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację.

Zmniejszenie rozmiaru odzieży o 2 rozmiary

Alternatywa do zabiegu chirurgicznego

Zabieg bezpieczny, przyjemny w odczuciach.

Poprawa elastyczności i jędrności skóry

Bezobsługowy zabieg

System przenośny

przedchłoppo chłop
przedpo

Masz więcej pytań?

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji, chcesz się skonsultować z naszym działem sprzedażowym? Nie czekaj! zadzwoń 124303368 lub kliniknij w guzik poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Znajdź klinikę

Lista klinik wykonujących zabiegi na Cosmosoft Redustim w Polsce. Pełną listę klinik możesz też znaleźć w zakładce polecane kliniki, w kategorii zabiegu wybierając Redukcja tkanki tłuszczowej.